Trychologia Konin

Trychologia jest specjalistyczną dziedziną, która odpowiada na problemy związane z włosami oraz skórą głowy. Gabinet trychologiczny Konin to miejsce, w którym możesz poddać się badaniu oraz zdiagnozowaniu problemów związanych ze skórą głowy oraz włosami.

Trycholog Konin znajdzie przyczyny Twoich dolegliwości oraz zaproponuje konkretny plan działania. Jest on specjalistą problemów z włosami oraz skóry głowy. Z pewnością podczas konsultacji pokieruje Cię dalej do odpowiedniego specjalisty (endokrynolog, dermatolog, dietetyk czy kosmetolog).

Włosy są bardzo podatne na wszelkie zaburzenia wewnętrzne i jak w lustrze odbijają się w nich wszelkie nieprawidłowości dotyczące stanu zdrowia. Gabinet trychologiczny Konin dzięki specjalistycznemu badaniu pozwoli Ci znacznie wcześniej wykryć schorzenia, o których występowaniu możesz nawet nie wiedzieć.

trychologia konin
gabinet kosmetyczny konin

Trycholog Konin - rozpoznanie problemu

Zły stan włosów nigdy nie jest problemem samym w sobie i wynika często także z innych dolegliwości. Trychologia Konin zajmuje się nie tylko wypadaniem włosów, ale także pomocą w problemach, takich jak łojotokowe zapalenie skóry, łysienie, łupież czy łuszczyca. Udaj się do specjalisty, jeśli męczysz się z uporczywym swędzeniem skóry głowy i stanami zapalnymi.

Badanie trychlogiczne – na czym polega?

Badanie trychologiczne to nie tylko przyjrzenie się skórze głowy i włosom z bliska. Niezwykle pomocne dla całej diagnozy są wyniki badań, dokumentacja medyczna oraz szczegółowy wywiad z klientem dotyczący stanu jego zdrowia. Częstym powodem problemów z włosami są zaburzenia hormonalne.

Gabinet trychologiczny Konin wykonuje badanie trychologiczne, które jest całkowicie bezbolesne i nie wymaga wcześniejszego specjalnego przygotowania.

Trycholog Konin posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia wielokrotne powiększenie obrazu skóry głowy i cebulek włosowych. Dzięki profesjonalnemu badaniu dowiesz się, jakie problemy występują na skórze głowy. Trycholog oceni także ilość nowych, rosnących włosów.

Na stan włosów i skóry głowy wpływa także dieta. Istnieje również możliwość analizy składu pierwiastkowego włosa, który potrafi powiedzieć wiele o niedoborach w aktualnej diecie.

Trychologia – zabiegi

Jeśli chciałbyś szczególnie zadbać o swoje włosy i skórę głowy, możesz odwiedzić gabinet trychologiczny Konin, który oferuje zabiegi pomagające w walce z uporczywymi dolegliwościami.

W zależności od Twoich potrzeb możesz zdecydować się na profesjonalne oczyszczanie skóry głowy, które pobudzi włosy do wzrostu i usunie zrogowaciały naskórek.

Jeśli odczuwasz jakiekolwiek dolegliwości skóry głowy lub stan Twoich włosów nie jest dla Ciebie satysfakcjonujący, umów się na wizytę. Trycholog Konin zajmie się Twoimi włosami w profesjonalny sposób.